MENÜ
İzmir 22°
Gerçek İzmir
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
CHP İzmir'de o ilçeye eski belediye başkanı atanıyor
Politika
9 Ekim 2019 Çarşamba 08:45

CHP İzmir'de o ilçeye eski belediye başkanı atanıyor

CHP’de başkan ve yönetimin, istifalar sonrası düştüğü Bayındır’da yeni ilçe başkanı, eski belediye başkanı Fatih Pavlaz oluyor. Yapılan çalışma sonrası ilçe başkanlığı için Pavlaz isminde karar kılındı. Görev kendisine şifahen iletilirken, MYK resmi atamayı kısa zamanda yapacak.

Gizem TABAN/GERÇEKİZMİR – CHP’nin İzmir’de son  yerel seçimde kaybettiği ilçeler arasında yer alan Bayındır'da 8 yönetici istifa etmiş, istifalar sonrası İlçe Başkanı Hasan Dülger ve yönetimi tüzük gereği düşmüştü.

İl Başkanı Deniz Yücel yeni başkan ve yönetim konusunda çalışmaları tamamladı. İlçe başkanlığı için Bayındır’da kapanan beldeler arasında yer alan Canlı’da belediye başkanlığı yapmış Fatih Pavlaz isminde karar kılındı.

Tecrübeli isme görev şifahen iletilirken yeni yönetim de oluşturuluyor. Pavlaz ve yeni yönetimin önümüzdeki MYK’da resmi olarak atanacağı öğrenildi.

Pavlaz ve yeni yönetim ilçe örgütünü delege seçimleri ve ardından ilçe kongresine taşıyacak. Pavlaz'ın kongrede yeniden aday olması bekleniyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 partili
 9 Ekim 2019 Çarşamba 12:09
ilçe başkanlığı atamasının merkezden olması gerekir,bu doğru bir tercih değil.önceki atamada canlı dan yapılmıştı.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Gerçek İzmir