MENÜ
İzmir
Gerçek İzmir
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Çeşme'de Sicimoğlu ile Latin rüzgarı!
Kültür-Sanat
17 Ağustos 2019 Cumartesi 11:54

Çeşme'de Sicimoğlu ile Latin rüzgarı!

Çeşme ilçesinde sahneye çıkan Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Orkestrası, yüzlerce kişiye müzik ziyafeti yaşattı. Güney Amerika eğlence anlayışını Çeşme'ye taşıyan Ayhan Sicimoğlu'nu izleyen Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran'ın eşi Nuriş Oran'la dansı da izleyenlerden alkış aldı.

Çeşme ilçesinde sahneye çıkan Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Orkestrası, yüzlerce kişiye müzik ziyafeti yaşattı.

Çeşme Belediyesi'nin düzenlediği Yaz Konserleri kapsamında Ilıca Taş İskele'de Çeşmeliler'e bir konser veren Turcolatino akımının öncüsü Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars, yüzlerce kişiye müzik ziyafeti sundu. Konsere, Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ve Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran'ın yanı sıra belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. 

Türkiye'ye Latin Müziğini sevdiren Sicimoğlu, Latin All Stars orkestrasıyla seslendirdiği eserlerde, kendi ezgilerini ve popüler şarkılarını Latin enstrümanlarının sıcaklığı ve kıpırtısıyla sundu. Ülke sınırlarını aşan müzik ve şovlarıyla, Güney Amerika eğlence anlayışını Çeşme'ye taşıyan Ayhan Sicimoğlu'nu izleyen Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran'ın eşi Nuriş Oran'la dansı da izleyenlerden alkış aldı. (DHA)

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Gerçek İzmir