MENÜ
İzmir 24°
Gerçek İzmir
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
AK Partili İnan eylemdeki işçileri dinledi: Tek istekleri randevu
Politika
24 Mayıs 2024 Cuma 17:44

AK Partili İnan eylemdeki işçileri dinledi: Tek istekleri randevu

AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Binası’nda önünde eylem yapan işçileri ziyaret etti. AK Partili İnan, “Kemeraltı’nda İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işten çıkarılan genç arkadaşlarıma selam verdim. Talepleri sadece İzmir Büyükşehir Belediye Başkanından randevu almak. Onları istihdam sürecine dahil eden parti politikalarınız bu arkadaşlarımızı mağdur etmiş ” dedi.

GERÇEKİZMİR- İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde işten çıkarılan işçiler eylemlerine devam ediyor. Birçok sendika ve işçi, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Konak’ta bulunan Egemenlik binası önüne giderek, açıklama yapıp, taleplerini iletiyor.

TEK İSTEDİKLERİ SADECE RANDEVU ALMAK

Eylemlerine devam eden işçilere AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan’dan destek geldi. İnan Egemenlik binası önüne giderek, taleplerini dinledi. Burada İzmir Büyükşehir Belediyesi yöneticilerine seslenen AK Partili İnan, “Kemeraltı’nda İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından işten çıkarılan genç arkadaşlarıma selam verdim. Talepleri sadece İzmir Büyükşehir Belediye Başkanından randevu almak. Bunun için günlerdir saatlerdir beklediklerini ifade ettiler. Ben cep telefonumu kendileriyle paylaştım” dedi.

ARKADAŞLARI PARTİ POLİTİKALARI MAĞDUR ETMİŞ

Parti politikasının işçileri mağdur ettiğini savunan İnan, “Bence siz de bu gençleri hızlıca dinleyin. Zira seçime şu kadar gün kala işe alınmışlar diyerek mazeret üretmek yersiz. Onları istihdam sürecine dahil eden parti politikalarınız bu arkadaşlarımızı mağdur etmiş. Emekleri ve gelecekleri söz konusu” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Gerçek İzmir