MENÜ
İzmir 24°
Gerçek İzmir
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
İGC'den Başkan Tugay'a ziyaret: Ortak projeler hedefi!
Güncel
15 Mayıs 2024 Çarşamba 08:33

İGC'den Başkan Tugay'a ziyaret: Ortak projeler hedefi!

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi ve İGC Başkan Yardımcısı Mehlika Gökmen, Yönetim Kurulu Üyeleri Tolga Albay, Metin Aydın, Adem Nakçı, Esat Erçetingöz, Mücahit Bektaş, Halide Demir Polatlı ve Yağız Barut İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ı makamında ziyaret etti.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi ve İGC Başkan Yardımcısı Mehlika Gökmen, Yönetim Kurulu Üyeleri Tolga Albay, Metin Aydın, Adem Nakçı, Esat Erçetingöz, Mücahit Bektaş, Halide Demir Polatlı ve Yağız Barut İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ı makamında ziyaret etti. Görüşmede İzmir Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanı Elif Demirci İşleğen de yer aldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. Cemil Tugay’ı tebrik eden İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi ziyarette, İzmir basını olarak üzerinde çalıştıkları projeler ve gelecek dönemde gerçekleştirmek istedikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Yerel basında yaşanan sorunlara yönelik olarak birlikte mücadele etmenin, iş birliğinin önem taşıdığını ifade eden Başkan Gappi, ortak projeler geliştirmenin de önemli olduğunu vurguladı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ni kent basınının temsilcisi olarak gördüklerini dile getirdi. Başkan Tugay, yerel basının güçlenmesi için omuz omuza mücadele etmeye, ortak projeler geliştirmeye hazır olduklarını belirtti.

Ziyarette İGC Başkanı Gappi, Başkan Tugay’a divit takımı da hediye etti. Başkan Tugay da nazik ziyaretleri ve hediyeleri için İGC Başkanı Dilek Gappi’ye ve İGC Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Gerçek İzmir